Blog

Concordia Design 3-4.02.2018

Dwa dni, dwanaście osób, piętnaście całkowicie różnych staroci i mnóstwo pracy. Tak w skrócie opisać mogę kolejne, trzecie już warsztaty renowacji mebli drewnianych, które w pierwszy weekend lutego miałem przyjemność poprowadzić na zaproszenie Concordia Design w Poznaniu.

Wydawać by się mogło, że czternaście godzin, którymi dysponowaliśmy to niezbyt wiele na odnowienie czegokolwiek, jednak Uczestnikom udało się w tym czasie zrealizować masę rozmaitych zadań związanych z czyszczeniem, klejeniem, wypełnianiem, malowaniem, woskowaniem, lakierowaniem itd. Wśród mebli do odświeżenia znalazły się perełki takie jak legendarny skoczek A-5942 VAR, eklektyczne krzesło z koroną, stół i pokrywa zabytkowej maszyny do szycia firmy Anker, secesyjny kwietnik oraz bukowy fotel, sosnowy stołek warsztatowy, cztery niciaki z zupełnie różnych bajek i szkatułka na drobiazgi.

Zostawiam Was z pokaźną porcją inspirujących – mam nadzieję – zdjęć i zachęcam do śledzenia terminarza, w którym pojawiać się będą nowe daty planowanych warsztatów.

Do zobaczenia!

Organizator: Concordia Design

Farby kredowe i woski Autentico Vintage: Chalk House

Farby akrylowe, szpachlówki do drewna i lakiery: Altax

Zdjęcia: Dawid Szczepański

Dziękuję za przeczytanie mojego materiału.

Jeśli ten wpis spodobał Ci się wyjątkowo, zainspirował Cię lub pomógł rozwiązać Twój meblowy problem, możesz postawić mi kawę. Wesprzesz w ten sposób moją wieloletnią pracę - będzie mi niezmiernie miło!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.