WARSZTATY

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH!

Masz w domu stare krzesło, stolik, czy podnóżek, które chcesz odnowić i nie wiesz jak się za to zabrać? Koniecznie zapisz się na warsztaty odnawiania mebli, na których nauczysz się podstaw przywracania starociom dawnego blasku! Podczas dwudniowych warsztatów dowiesz się na czym polega demontaż, oczyszczanie, wykańczanie i tapicerowanie mebla. Poznasz rodzaje tkanin meblowych i ich przeznaczenie.

Ty przynosisz swój mebel, a ja zapewniam wszystkie materiały i narzędzia do jego renowacji! Żebym mógł wyposażyć warsztat w to, co będzie potrzebne, by Twój staroć przeszedł metamorfozę w ciągu dwóch dni, koniecznie wyślij mi jego zdjęcie na info@rzucpanokiem.pl.

Zobacz jak wyglądały warsztaty na Arena Design, Poznań Design Days lub w CSW Łaźnia.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY:

 

ZORGANIZUJ WARSZTATY

Planujesz wydarzenie i chcesz aby w jego programie znalazły się warsztaty odnawiania mebli? Poprowadzę je!

Podczas dwudniowych warsztatów przekazuję wiedzę praktyczną na temat odnawiania mebli. Ich uczestnicy pod moim okiem własnoręcznie demontują, oczyszczają, wykańczają i tapicerują przyniesione przez siebie starocie.

Wymagana jest rezerwacja terminu z minimum miesięcznym wyprzedzeniem. W warsztatach, które prowadzę może wziąć udział grupa złożona z maksymalnie 10 osób. Czas trwania warsztatów to dwa dni (7-8 godzin dziennie) dla jednej grupy.

Wszelkie informacje techniczne i organizacyjne związane z przygotowaniem przestrzeni warsztatowej oraz uruchomieniem zapisów uzyskasz kontaktując się ze mną mailowo: info@rzucpanokiem.pl lub telefonicznie: 663 234 801.

Zobacz jak wyglądały warsztaty na Arena DesignPoznań Design Days lub w CSW Łaźnia.

Do tej pory prowadzone przeze mnie warsztaty były częścią wydarzeń takich jak Targi Wszystko Dla Domu (2014, 2015, 2016), Arena Design (2015, 2016), Poznań Design Days (2015, 2016), czy Cubetura (2016) we współpracy z Międzynarodowymi Targami Szczecińskimi, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, Akademią Sztuki w Szczecinie, Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu, Fundacją Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, Festool Polska, Altax, Deca Makes It Lovely, Magazyn Purpose, Ładnie Naprawię, Fundacją Dream Up, Fundacją Na Odrze, Sąsiedzkim Ogrodem Kultury…

error: