POZNAŃ DESIGN FESTIWAL 2018

Poznań Design Festiwal, Folwark Edwardowo i Rzuć Pan Okiem zapraszają na warsztaty renowacji mebli!

Masz w domu stare krzesło, stoliczek lub podnóżek, które chcesz odnowić i nie wiesz jak się do tego zabrać?  Podczas trwających dwa dni warsztatów poznasz zasady usuwania starych powłok, dobierania i stosowania odpowiednich narzędzi, sposoby wypełniania ubytków, a także tapicerowania i nakładania nowych warstw wykończenia w zależności od wybranej techniki!

Data: 12–13 maja 2018 w godzinach od 10:00 do 17:00

Miejsce: Folwark Edwardowo, ul. Bukowska 177, Poznań – kliknij TUTAJ aby zobaczyć usytuowanie obiektu na mapie

Koszt uczestnictwa: 350 złotych/dwa dni

Cena obejmuje warsztat renowacji drewna i tapicerki, dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i materiałów tj. lakierów, farb kredowych i wosków Autentico®, farb akrylowych Altax, bejc, a także pianek tapicerskich oraz tkanin obiciowych marki Ridex.

Uwaga! Każdy z uczestników przychodzi ze swoim meblem. Ze względu na  ramy czasowe wydarzenia i szeroki zakres prac do wykonania sugerujemy wybór tapicerowanego podnóżka, drewnianego stolika, szafki nocnej, krzesła drewnianego lub drewnianego z elementami tapicerowanymi.

Mebel na warsztaty możesz także znaleźć w zbiorach Folwarku Edwardowo! O dostępne wzory i ich ceny zapytaj drogą mailową: info@wordpress.dev.cc lub zajrzyj do galerii klikając TUTAJ.

Zapisy: info@wordpress.dev.cc W informacji zwrotnej podane zostaną dane do przelewu. Pamiętaj, by razem ze zgłoszeniem chęci udziału w wydarzeniu przesłać zdjęcie mebla do odnowienia.

Ilość miejsc:  12 – warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości ośmiu uczestników. W przypadku, gdy liczba chętnych będzie mniejsza, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia. Osoby, które dokonają opłaty za udział w warsztatach, otrzymają zwrot całej kwoty.

Wiek:  18+

O Folwarku Edwardowo

Początki folwarku sięgają połowy XIX wieku. Jest to jeden z najlepiej zachowanych obiektów tego typu na mapie Poznania. Właścicielem terenu, na którym zlokalizowany jest folwark oraz autorem przedsięwzięcia Projekt Edwardowo jest firma PKOB WEGNER, współorganizator wydarzenia. Projekt został powołany do życia w 2015 roku jako spółka celowa, której zadaniem jest rewitalizacja i komercjalizacja byłych terenów dworu Edwardowo mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej. Firma PKOB WEGNER mając na względzie zachowanie starego układu architektonicznego obiektu, opracowała koncepcję rozwoju tego terenu, umożliwiając stworzenie ciekawego kompleksu dla działań biznesowych charakteryzującego się wyjątkową architekturą.

 

Brama wjazdowa do Folwarku Edwardowo. Kliknij zdjęcie, by zobaczyć usytuowanie obiektu na mapie Poznania.

 

Organizatorzy:

    

Partnerzy:

                 

Prowadzenie:

Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja warsztatów w Folwarku Edwardowo, kliknij TUTAJ.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Zamknij
Koszyk (0)
No products in the cart.
0
error: