Viva Garden! DIY TOUR

Już w czerwcu na specjalne zaproszenie marki Altax, znanej Wam z moich warsztatów odnawiania mebli i postów na blogu, wyruszę w trasę promującą jej najnowszy produkt Viva Garden! stworzony, by ułatwić pracę wszystkim początkującym oraz nieco bardziej zaawansowanym majsterkowiczom i ubarwić ich ogrody. Razem z naszą mobilną pracownią odwiedzimy kilka największych miast w Polsce serwując Wam sporą dawkę teoretycznej i praktycznej wiedzy DIY. Jako autor bloga Rzuć Pan Okiem będę miał przyjemność odpowiadać na Wasze pytania z zakresu renowacji mebli i prowadzić warsztaty, na które możecie zapisać się już teraz!

czas trwania:  3.5 godziny / limit miejsc w grupie: 8 / udział bezpłatny / wymagana rejestracja

Poznaj możliwości produktów Altax Viva Garden! i pomaluj drewniane krzesło do ogrodu, na balkon, taras lub domu zgodnie z własną wyobraźnią! Podczas warsztatów pokażę Ci na co warto zwracać uwagę przygotowując mebel do malowania, jak dobrać narzędzie, by uzyskać zamierzony efekt (idealnie gładka i jednolita powierzchnia, rustykalna stylizacja, geometryczny wzór, ombre itd.) Nauczę Cię jak malować, by wyeliminować zacieki i odpryski. Ponadto zdradzę Ci kilka porad związanych z doborem barw i ich oddziaływaniem na przestrzeń, które na pewno okażą się przydatne w Twoich przyszłych projektach, szczególnie gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z DIY!

Zapewniamy pełną gamę kolorów Altax Viva Garden! oraz pędzle, wałki, gąbki i drewniane krzesło, które po warsztatach zabierzesz ze sobą do domu!

By wziąć udział w warsztatach wyślij mail ze swoim imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz miastem z datą warsztatów (patrz niżej) pod adres info@rzucpanokiem.pl

konsultacje indywidualne / czas trwania: 14:00 – 16:00 / udział bezpłatny / bez rejestracji

Jeśli interesujesz się odnawianiem staroci i coś sprawia Ci problem, nie wiesz w jaki sposób skutecznie usunąć stare lakiery i farby, zastanawiasz się czy fotel, który obserwujesz na internetowej aukcji wart jest zachodu, chcesz dowiedzieć się na co zwrócić uwagę wybierając tkaniny obiciowe, jak rozpoznać politurę lub jak szyć krytym ściegiem, koniecznie odwiedź mnie na stoisku Viva Garden w swoim mieście!

Zabierz ze sobą zdjęcia niedawno znalezionych krzeseł lub etapu pracy nie do przeskoczenia. Weź stołowe nogi z ubytkami, oparcie fotela i urwane drzwi kuchennego kredensu. Podczas indywidualnych rozmów na pewno doradzę Ci co zrobić oraz gdzie szukać materiałów i narzędzi, by w prosty (i przyjemny!) sposób przywrócić im dawny blask!

Na amatorów renowacji i domowych majsterkowiczów będę czekał w godzinach od 14:00 do 16:00. 

• 3.06.2017 – WARSZAWA / Żoliborz, Targ Śniadaniowy / warsztaty 10:00 – 13:30 / zapisz się!

• 8.07.2017 – KRAKÓW / Park Bednarskiego / warsztaty 10:00 – 13:30zapisz się!

• 5.08.2017 – GDAŃSK / Plac Kobzdeja / UWAGA! warsztaty 10:00 – 13:30 oraz 16:30 – 20:00 / zapisz się!

• 6.08.2017 – GDAŃSK / Plac Kobzdeja / warsztaty 10:00 – 13:30zapisz się!

 

To jeszcze nie wszystko! Oprócz wydarzeń związanych malowaniem i renowacją mebli, będziecie mogli wziąć udział w warsztatach dekorowania, przerabiania, malowania i stylizowania rozmaitych elementów wyposażenia ogrodów pod okiem Martyny Kaczmarek – projektantki i miłośniczki ogrodów, ambasadorki Altax Viva Garden!  Szczegóły na ich temat znajdziecie niebawem na profilu Viva Garden na Facebooku.

 

Organizator: